СБУ викрила колишнього посадовця Міноборони, який у 2022 році підписав контракт на постачання продуктів для ЗСУ з приватною компанією за завищеними цінами

Кримінал 14:22, 1.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Ціни на продукти були завищені на 41%, а на логістику — на 221%. Через це держава втратила понад 1 мільярд гривень.

Посадовець не погодив контракт із профільними підрозділами та не перевірив його обґрунтованість. Експертиза підтвердила факт розтрати.

Йому повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 ККУ. Йому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Триває розслідування, щоб притягнути до відповідальності всіх причетних.

Нагору