Вночі ворог в черговий раз атакував Київщину + ФОТО
Війна 08:58, 1.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вночі ворог в черговий раз атакував Київщину за допомогою БпЛА. Сигнал тривоги було оголошено у Бориспільському, Білоцерківсткому, Фастівському та Обухівському районах.
В області працювали сили ППО. Є збиті ворожі цілі.
Постраждалих серед населення немає.
Влучань в обʼєкти критичної інфраструктури не допущено.
У Білоцерківському районі внаслідок ворожої атаки сталося загорання виробничих приміщень та часткове руйнування адміністративної будівлі одного з меблевих підприємств. Рятувальники продовжують гасіння пожежі на території виробництва.

Джерело Mykola_Kalashnyk