Вночі ворог в черговий раз атакував Київщину + ФОТО

Війна 08:58, 1.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вночі ворог в черговий раз атакував Київщину за допомогою БпЛА. Сигнал тривоги було оголошено у Бориспільському, Білоцерківсткому, Фастівському та Обухівському районах.

В області працювали сили ППО. Є збиті ворожі цілі.

Постраждалих серед населення немає.

Влучань в обʼєкти критичної інфраструктури не допущено.

У Білоцерківському районі внаслідок ворожої атаки сталося загорання виробничих приміщень та часткове руйнування адміністративної будівлі одного з меблевих підприємств. Рятувальники продовжують гасіння пожежі на території виробництва.

Джерело Mykola_Kalashnyk

Нагору