Патрульні доєдналися до благодійного турніру з пляжного регбі + ФОТО

Поліція, Спорт 14:26, 25.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Київські патрульні взяли участь у благодійному турнірі з пляжного регбі, що відбувся в місті Чернігові.

Змагання були присвячені пам’яті загиблих героїв, серед них — наші колеги, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Завдяки фізичній підготовці та вмінню діяти в команді, патрульні показали чудовий результат, проявили спортивний характер, наполегливість та вибороли третє місце.

 

Нагору