Злочинна група на чолі з екснардепом ошукала інвестора на понад 20 мільйонів гривень + ФОТО
Кримінал 10:51, 25.07.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вкладник придбав майнові права на приміщення у Києві та сплатив його вартість.
Нерухомість він так і не отримав. Натомість об’єкт перепродали через підконтрольні структури спочатку українським компаніям, а потім іноземній фірмі. Отримані кошти перевели в готівку.
Підозру отримали колишній нардеп Дмитро Андрієвський та троє спільників, їм загрожує до 12 років за гратами.
