Злочинна група на чолі з екснардепом ошукала інвестора на понад 20 мільйонів гривень + ФОТО

Кримінал 10:51, 25.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вкладник придбав майнові права на приміщення у Києві та сплатив його вартість.

Нерухомість він так і не отримав. Натомість об’єкт перепродали через підконтрольні структури спочатку українським компаніям, а потім іноземній фірмі. Отримані кошти перевели в готівку.

Підозру отримали колишній нардеп Дмитро Андрієвський та троє спільників, їм загрожує до 12 років за гратами.

Нагору