У парку “Деснянський” облаштували нову зелену зону з вуличними меблями
Поділитися в
Копіювати посилання
На території парку “Деснянський” облаштували нову зелену зону з вуличними меблями. Простір доповнили дерев’яними конструкціями з озелененням.
Про це інформує Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА.
“Розвиток якісних громадських просторів — це один із пріоритетів міста, навіть під час війни. Ми працюємо над тим, щоб міське середовище було не лише функціональним, а й комфортним для мешканців столиці”, — зазначив в.о. директора Департаменту Сергій Сабуров.
До кінця року в Києві планують облаштувати щонайменше ще дві такі локації.
Усі роботи виконують власними силами районні комунальні підприємства по утриманню зелених насаджень, без залучення додаткових коштів із міського бюджету.