У Києві провели ще одну трансплантацію: сестра віддала нирку брату

Медицина 13:42, 25.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Київському міському центрі нефрології та діалізу провели успішну трансплантацію нирки. Донором для 34-річного Дмитра, який страждав на термінальну ниркову недостатність і полікістоз, стала його рідна сестра.

Операцію провели хірурги Владислав Закордонец і Андрій Малик. Пацієнт уже йде на поправку.

Нагору