Поліцейські затримали двох молодиків, які за зауваження жорстоко побили киянина
Кримінал 10:15, 25.07.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисники розпивали алкогольні напої на території спортивного майданчику у Святошинському районі, коли до них підійшов місцевий мешканець та зробив зауваження за гучну поведінку.
Порушники накинулися на 34-річного потерпілого та почали його бити доки він не втратив свідомість, після чого втекли. Лікарі госпіталізували чоловіка до медзакладу у вкрай важкому стані, наразі він перебуває у реанімації.
За скоєний злочин правоохоронці затримали двох 24-річних киян, вони перебувають під вартою. Підозрюваним загрожує до 10 років ув’язнення.
