Киянин влаштував стрілянину після спортивної трансляції
Поділитися в
Копіювати посилання
У Дарницькому районі столиці чоловік відзначив перемогу Олександра Усика, відкривши стрілянину прямо на вулиці.

Інцидент стався біля будинку, де в альтанці фанат боксу в стані алкогольного сп’яніння дивився трансляцію.
Після ефіру він зробив шість пострілів із травматичного пістолета: чотири — у повітря, два — у дерево.
Стрілянину почула місцева мешканка та викликала поліцію.
36-річного стрільця затримали. Зброю та гільзи вилучено, їх направили на експертизу.
Наразі йому оголошено підозру за статтею «хуліганство» (ч. 1 ст. 296 ККУ).
За «святкування» киянину загрожує до п’яти років обмеження волі. На щастя, ніхто не постраждав.