Киянин влаштував стрілянину після спортивної трансляції

Кримінал 19:43, 21.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Дарницькому районі столиці чоловік відзначив перемогу Олександра Усика, відкривши стрілянину прямо на вулиці.

Інцидент стався біля будинку, де в альтанці фанат боксу в стані алкогольного сп’яніння дивився трансляцію.

 

Після ефіру він зробив шість пострілів із травматичного пістолета: чотири — у повітря, два — у дерево.

 

Стрілянину почула місцева мешканка та викликала поліцію.

 

36-річного стрільця затримали. Зброю та гільзи вилучено, їх направили на експертизу.

 

Наразі йому оголошено підозру за статтею «хуліганство» (ч. 1 ст. 296 ККУ).

 

За «святкування» киянину загрожує до п’яти років обмеження волі. На щастя, ніхто не постраждав.

 

 

Нагору