Комунальні служби оперативно долають наслідки нічної атаки столиці 21 липня

Війна 14:40, 21.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

▫️4 одиниці спецтехніки та 4 бригади працівників відновлюють контактну мережу поблизу ст. м. “Лук’янівська”.

▫️Близько 30 фахівців аварійних служб усувають пошкодження частини ескалаторного обладнання та верхнього вестибюлю станції на ст. м. “Лук’янівська”.

▫️Працівники КП “Київміськсвітло” відновлюють пошкоджені мережі зовнішнього освітлення в Дніпровському, Шевченківському, Солом’янському та Дарницькому районах.

▫️12 фахівців і 7 одиниць техніки КП ШЕУ Шевченківського району прибирають наслідки обстрілу та забезпечують проїзд на окремих ділянках.

▫️Понад 30 працівників керуючих компаній районів упорядковують території після обстрілів.

▫️Фахівці ЦОДРу обстежують світлофорні обʼєкти. За попередньою інформацією, пошкоджених обʼєктів немає.

Нагору