У Києві третій день триває один із найбільших музичних заходів — Atlas Festival
Поділитися в
Копіювати посилання
Працює шість сцен як в приміщенні ТРЦ, так і на вулиці. Загалом у програмі виступи низки українських колективів. Сьогодні на фестивалі, зокрема, виступав YARMAK, повідомила кореспондентка Суспільного. Це перший за 4 роки його виступ на велику аудиторію.

«Обрав Atlas тому що є три мети. Перша — ресурси для антишахедної програми. Потім — рекрутинг у свій підрозділ ми піднімаємо. Третє — культура. Через культуру ми втрачаємо мільйони. Мільйони людей не можуть знайти орієнтири в свої країні. Я тут аби пояснити, вмотивувати, об’єднати та зарядити на новий етап війни. Він непростий”, — сказав YARMAK.
Фото: Суспільне Новини