Нахилилася за телефоном — тому 28-річна водійка Mercedes в’їхала у літній майданчик на Саксаганського
ДТП 12:20, 20.07.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вона травмувала дівчину, яка перебувала на літній терасі кафе. Медична допомога знадобилася й самі винуватиці ДТП — її госпіталізували із тілесними ушкодженнями.
У поліції кажуть, що вона, попередньо, була тверезою.