У Голосіївському районі Києва лунали пісні російською мовою у клубі. Адміністраторку закладу притягнули до відповідальності — поліція
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У соцмережах вчора, 17 липня, поширили відео з клубу, де на вечірці вмикали російськомовні пісні. На місце події прибули поліціянти та склали протокол на адміністраторку.
А також правоохоронці скерували офіційне звернення до Уповноваженої із захисту державної мови.