У Києві поліцейські скерували до суду справу щодо вбивства жінки під час конфлікту у квартирі, її зарізала подруга
Поділитися в
Копіювати посилання
У ході сварки зловмисниця вдарила свою знайому ножем, внаслідок чого жінка загинула. За вчинене передбачено до п’ятнадцяти років ув’язнення.
Прибувши за викликом, правоохоронці виявили тіло 46-річної жінки з ножовими пораненнями. Як встановили співробітники поліції, потерпіла запросила знайому до себе додому, де подруги спільно вживали алкогольні напої. Під час раптової сварки порушниця, 51-річна місцева мешканка, завдала господарці квартири декілька ударів ножем, один із яких, у грудну клітину, виявився смертельним.
Наразі досудове слідство завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду.