У Києві лікарю приватної клініки повідомили про підозру через смерть пацієнта, − поліція
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У приватній клініці на Оболоні 36-річного чоловіка поклали в стаціонар після вживання алкоголю. Без жодних аналізів лікар призначив препарати. Коли пацієнт поводився збуджено – лікар наказав ввести нейролептик. Після ін’єкції чоловік втратив свідомість і помер.
Судмедекспертиза підтвердила: саме препарат став причиною смерті.