У Києві 22-річна дівчина на першому побаченні вкрала у знайомого $50 000
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомила поліція Києва. Правоохоронці встановили, що напередодні ввечері 33-річний чоловік познайомився із 22-річною дівчиною та запросив її до себе до дому.
Після спільного розпиття алкогольних напоїв він заснув, а гостя, побачивши готівку в сумці господаря оселі, викрала близько 50 000 доларів та залишила квартиру.

Менш ніж за добу поліцейські розшукали правопорушницю й затримали. Під час обшуку слідчі вилучили у неї більшу частину викрадених коштів, а також готівку в національній валюті.