Київтеплоенерго завершило ремонт тепломережі, пошкодженої обстрілом, та відновлює гаряче водопостачання у Солом’янському районі

ЖКГ 16:48, 11.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Аварійна служба КП “КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО” завершила ремонтні роботи на магістральному трубопроводі великого діаметру, що був пошкоджений унаслідок ворожого обстрілу вночі 7 липня.

 

Ремонтники демонтували дві пошкоджені ділянки труби на подавальному та зворотному трубопроводах надземного прокладання. Замість них за допомогою підйомних кранів змонтували нові труби. Роботи проводили у цілодобовому режимі та виконали у максимально стислі строки.

 

Наразі триває заповнення трубопроводу теплоносієм, що, з огляду на великий діаметр та протяжність тепломережі триватиме кілька годин.

Після цього поступово планують розпочати подачу гарячої води до будинків та соціальних закладів.

 

Нагору