Наступні дев’ять років свого життя проведе у в’язниці чоловік, який пограбував 60-річну жінку + ФОТО
Кримінал 12:54, 9.07.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У травні цього року 33-річний киянин, неодноразово судимий за грабежі та розбої, на вулиці у Святошинському районі помітив літню жінку та вирішив її пограбувати.
Дочекавшись влучного моменту, порушник накинувся на пенсіонерку та ударив її кулаком по голові. Від отриманої травми потерпіла впала на землю, а зловмисник вихопив її сумку з мобільним телефоном, грошима у сумі близько 17 000 грн та втік.
Поліцейські затримали нападника, вилучили речові докази, та помістили його під варту. За грабіж, вчинений в умовах воєнного стану, суд засудив його до 9 років позбавлення волі.
