Без гарячої води лишилось пів тисячі будинків внаслідок обстрілу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Через пошкодження тепломагістралі діаметром 1 метр без послуги гарячого водопостачання лишились близько 500 будівель. Повідомили в КМДА.
Серед відключених – як житлові будинки, так і соціальні заклади – школи, медичні установи, а також відомчі обʼєкти.
Пошкоджено віконні конструкції на одному з енергообʼєктів.
Працівники Київтеплоенерго наразі роблять усе необхідне для ліквідації пошкодження.