Через атаку на Київ без газу залишились будинки в Святошинському, Києво-Святошинському, Соломʼянському та Голосіївському районах
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Аварійні бригади «Київгазу» працюють над наслідками російської атаки.