На Подолі акцію-нагадування про військових, які перебувають у російському полоні або вважаються зниклими безвісти
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Щотижневу акцію-нагадування про військових, які перебувають у російському полоні або вважаються зниклими безвісти, провели вчора на столичному Подолі.
«Звичайно, обміни та пошуки складні, ми все розуміємо, але жити в невідомості роками нестерпно. Потрібно, щоб суспільство це бачило», — говорить Анна, в якої безвісти зник чоловік та брат.

Фото: Cуспільне/Дар’я Григоренко