У Києві на Володимирській гірці відкрили інсталяцію «Тіні присутності»

Благоустрій 20:14, 24.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Присвячена вона зниклим безвісти військовослужбовцям і цивільним, передає  кореспондент Суспільного.

«Тіні присутності» — це плоскі фігури-силуети людей, ніби хтось пішов і залишив лише тінь.

«Для родин безвісти зниклих це про те, що їхніх рідних не забувають. Ми маємо показувати, що є дуже велика кількість безвісти зниклих і полонених, і не тільки Україні, а й світу», — каже про інсталяцію пані Олена, мама зниклого під Бахмутом бійця.

Фото: Суспільне Новини/Станіслав Свирид

Нагору