Прийшла в перший день на роботу та викрала 10 тисяч грн – столичні слідчі оголосили киянці про підозру

Кримінал 19:01, 24.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисниця в інтернеті знайшла оголошення про вакансію працівниці в закладі харчування. У той же день вона прийшла напідпитку на свою першу зміну у якості прибиральниці.

Фігурантка зайшла до підсобного приміщення закладу, де знаходились особисті речі співробітників, та дістала з однієї з сумок гаманець звідки викрала 10 000 грн, що належали працівниці кафе. Після скоєння вона пішла із закладу.

Оперативники затримали 38-річну фігурантку та вилучили викрадені кошти.

За вчинення крадіжки в умовах воєнного стану правопорушниці загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагору