У столиці показали, як змінюється простір біля станцій метро після демонтажу МАФів

Благоустрій 16:08, 24.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Замість рядів кіосків — сквери та зони для відпочинку.

У травні 2022 року набуло чинності рішення Ради оборони міста Києва № 8 про розблокування зон входу та виходу, а також шляхів евакуації до станцій метро, що слугують як укриття, нагадали у КП «Київблагоустрій».

Відтоді розпочалася системна робота з демонтажу МАФів, які заважали безперешкодному доступу до станцій метрополітену у разі небезпеки. І за цей час звільнені ділянки змінились до невпізнаваності.

«Шлях від демонтажу до повноцінного благоустрою — це тривалий процес. Але результати говорять самі за себе, — зазначили в КП Київблагоустрій». — Там, де ще кілька років тому стояли ряди кіосків з вузькими проходами, тепер сквери, зони для відпочинку та інклюзивні простори».

Як писав «Вечірній Київ», у Подільському районі прибрали 12 МАФів, що блокували доступ до зелених зон.

Нагору