У Києві на лаві підсудних опинилися двоє мешканців Деснянського району за збут наркотиків
Кримінал 13:46, 24.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Правоохоронці затримали 25-річного місцевого мешканця, коли той намагався збути через водія однієї зі служб таксі 30 зіп-пакетиків з психотропною речовиною Альфа-PVP.
Крім цього, того ж дня правоохоронці встановили його спільника – 22-річного мешканця Троєщини. Вдвох ділки збували наркотики за допомогою служб таксі та поштових відправлень.
Під час слідчих дій поліцейські вилучили у ділків «товару» на суму близько мільйона гривень. Фігурантам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
