У столичному метро правоохоронці затримали наркозбувача

Кримінал 11:22, 21.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейські зупинили пасажира на станції метро «Виставковий центр» та зʼясували, що він мав із собою 29 згортків з амфетаміном, які збирався продати.

Слідчі затримали 24-річного хлопця у порядку статті 208 КПК України та повідомили йому про підозру. За торгівлю психотропами йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагору