У столичному метро правоохоронці затримали наркозбувача
Кримінал 11:22, 21.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліцейські зупинили пасажира на станції метро «Виставковий центр» та зʼясували, що він мав із собою 29 згортків з амфетаміном, які збирався продати.
Слідчі затримали 24-річного хлопця у порядку статті 208 КПК України та повідомили йому про підозру. За торгівлю психотропами йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
