СБУ та ДБР викрили посадовців, які привласнили понад 64 млн грн на закупівлі авто для військових + ФОТО

Кримінал 20:55, 16.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

До оборудки причетний начальник одного з відділів управління логістики Адміністрації ДССТ (Державної спецслужби транпорту). А також — посадовці з військової частини, яка виступала замовником авто, і представники афілійованої комерційної структури.

Восени 2024го чиновник ДССТ забезпечив перемогу у тендері підконтрольному комерційному підприємству. Ця компанія «виграла» тендер попри те, що у порівнянні з іншими учасниками торгів, її пропозиція була дорожчою на понад 64 млн грн.

 

Під час обшуків знайшли готівки на понад 105 мільйонів гривень. Учасникам схеми СБУ та ДБР повідомили про підозру.

 

 

Нагору