Столиця в диму: внаслідок нічної атаки постраждало четверо людей
Поділитися в
Копіювати посилання
Четверо постраждалих у столиці внаслідок нічної атаки на місто. Всіх медики госпіталізували, повідомив Віталій Кличко.
Оперативна інформація від КМВА:
🔴Дарницький район:
— пожежа в нежитловій будівлі.
— руйнування житлового будинку. Попередньо — без займання
— падіння решток збитого БпЛА в зеленій зоні.
— часткова руйнація в нежитловій зоні.
— пошкодження в гаражному кооперативі.
— займання складських приміщень. Також горить лісосмуга за іншою адресою.
— пожежа в житловому будинку.
🔴Оболонський район:
— пошкодження двох поверхів житлового будинку.
— займання в офісній будівлі
— падіння уламків на відкритій місцевості.
— руйнування житлового будинку.
🔴Голосіївський район:
— падіння уламків дрона на території нежитлової будівлі.
🔴Деснянський район:
— внаслідок падіння частин збитого БпЛА загорівся автомобіль.
🔴Шевченківський район:
— пожежа в житловому будинку.
— пошкодження будинку за іншою адресою.
🔴Подільський район:
— пошкодження нежитлових приміщень.