Столиця в диму: внаслідок нічної атаки постраждало четверо людей

Війна 06:09, 10.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Четверо постраждалих у столиці внаслідок нічної атаки на місто. Всіх медики госпіталізували, повідомив  Віталій Кличко.

Оперативна інформація від КМВА:

 

🔴Дарницький район:

— пожежа в нежитловій будівлі.

— руйнування житлового будинку. Попередньо — без займання

— падіння решток збитого БпЛА в зеленій зоні.

— часткова руйнація в нежитловій зоні.

— пошкодження в гаражному кооперативі.

— займання складських приміщень. Також горить лісосмуга за іншою адресою.

— пожежа в житловому будинку.

 

🔴Оболонський район:

— пошкодження двох поверхів житлового будинку.

— займання в офісній будівлі

— падіння уламків на відкритій місцевості.

— руйнування житлового будинку.

 

🔴Голосіївський район:

— падіння уламків дрона на території нежитлової будівлі.

 

🔴Деснянський район:

— внаслідок падіння частин збитого БпЛА загорівся автомобіль.

 

🔴Шевченківський район:

— пожежа в житловому будинку.

— пошкодження будинку за іншою адресою.

 

🔴Подільський район:

— пошкодження нежитлових приміщень.

 

Нагору