У Києві через негоду падали дерева: пошкоджено майно і автомобілі

Події 09:26, 9.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Увечері, 8 червня, в Києві зафіксовано наслідки негоди — у кількох районах міста впали дерева, пошкоджено автомобілі та інше приватне майно. Про це повідомив очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

За словами Ткаченка, до ліквідації наслідків залучено районні державні адміністрації, а також відповідні міські служби:

  • районні комунальні підприємства з утримання зелених насаджень;
  • «Київзеленбуд»;
  • «Київміськсвітло» (через обриви електромереж);
  • Київську аварійно-рятувальну службу (КАРС).

«Голови районів на зв’язку, комунальні служби роблять усе можливе для швидкого усунення наслідків стихії», — зазначив Ткаченко.

Міська влада закликає мешканців бути обережними, уникати прогулянок біля дерев і ліній електропередач, а також повідомляти про небезпечні ситуації до служби 1551 або на гарячі лінії РДА.

Нагору