У Києві завершився весняний двомісячник з благоустрою
Благоустрій 11:29, 9.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Понад 20 тисяч киян і 643 організації взяли участь у прибиранні 685 локацій та ліквідації 627 стихійних сміттєзвалищ. Акцент зробили на активності громади та співпраці з владою і бізнесом.
Переможці конкурсу «Разом дбаємо — разом змінюємо»: ГО «ТРОЄЩИНА БФ», Любов Башинська і ЖК «ГЕРЦЕН ПАРК». Партнери — «Епіцентр К», «Сільпо-Фуд», ДТЕК і «Корпорація Нерухомості РІЕЛ».
Кампанія довела силу спільних зусиль у покращенні міста.
