У Києві провели велонараду щодо санітарного стану Гідропарку
Благоустрій 21:35, 7.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Під головуванням першого заступника директора Департаменту Михайла Абрамова учасники обговорили необхідність приведення зони відпочинку до належного санітарного стану.
Участь взяли представники КМДА, Дніпровської РДА, УЗН, КП “Плесо” та парку “Гідропарк”.
У зв’язку з початком літнього сезону особливу увагу приділили стану рекреаційних зон. Під час об’їзду виявили численні проблеми: засмічення, пошкоджені об’єкти, сумнівні споруди.
📍Відповідальним службам доручено усунути недоліки у визначені терміни.