У Києві провели велонараду щодо санітарного стану Гідропарку

Благоустрій 21:35, 7.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Під головуванням першого заступника директора Департаменту Михайла Абрамова учасники обговорили необхідність приведення зони відпочинку до належного санітарного стану.

Участь взяли представники КМДА, Дніпровської РДА, УЗН, КП “Плесо” та парку “Гідропарк”.

У зв’язку з початком літнього сезону особливу увагу приділили стану рекреаційних зон. Під час об’їзду виявили численні проблеми: засмічення, пошкоджені об’єкти, сумнівні споруди.

📍Відповідальним службам доручено усунути недоліки у визначені терміни.

Нагору