Переплатив за дизель третину мільйона — ексдиректор «Київпастрансу» піде під суд

Кримінал 10:56, 5.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Що відомо:
🔹Договір на постачання пального для громадського транспорту було укладено 2022 року.
🔹Згодом директор з виробництва комунального підприємства «Київпастранс» підписав низку додаткових угод із постачальником, якими передбачалось збільшення ціни на пальне.
🔹Ціни на ринку пального при цьому були нижчими, ніж запропоновані постачальником.
🔹Збитки столичному бюджету склали 340 тисяч гривень.
🔹Посадовцю загрожує до шести років позбавлення волі та відшкодування збитків.

Нагору