Оперативники затримали місцевого мешканця, який обікрав складське приміщення у Подільському районі столиці + ФОТО
Кримінал 09:38, 5.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
До поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що з його орендованого виробничого приміщення невідомі особи викрали цінне майно.
Як з’ясували правоохоронці, зловмисник за допомогою відмички відчинив вхідні двері та проник до складського приміщення, звідки викрав майно на суму близько 220 000 гривень.
У скоєнні злочину оперативники викрили 47-річного киянина. Частину викраденого він встиг перепродати, а залишок поліцейські вилучили.
Слідчі повідомили порушнику про підозру за ч. 4 ст. 185 ККУ. Санкція передбачає позбавлення волі на строк до восьми років.
