Директор столичного комунального підприємства отримав підозру за посередництво у передачі відкатів «Київзеленбуду»

Кримінал 13:28, 3.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

За даними слідства, керівництво «Київзеленбуду» систематично вимагало від підрядників 15% від суми договору в обмін на безперешкодне підписання актів виконаних робіт.

Один із підрядників переміг у тендері завдяки сприянню директора комунального підприємства, який мав зв’язки з організаторами схеми. Він забезпечив участь «потрібної» компанії, допомагав з проведенням тендеру та мав передати хабар у 1 млн грн.

Підозрюваному загрожує до 10 років ув’язнення.

Нагору