Перед судом постануть двоє 18-річних товаришів, які збували психотропи у Святошинському районі
Поліція 10:28, 1.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У квітні цього року поліцейські викрили двох хлопців, які приїхали до столиці з Черкащини і Харкова та займалися торгівлею забороненими речовинами.
Тоді, поліцейські вилучили у зловмисників пакетики з Альфа–PVP, а також розшукали місця схованок та вилучили ще пакунки із аналогічним вмістом.
Слідчі повідомили спільникам про підозру за ч. 2 ст. 307 КК України, на час слідства молодики перебували під вартою.
Зловмисникам загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.