Перед судом постануть двоє 18-річних товаришів, які збували психотропи у Святошинському районі   

Поліція 10:28, 1.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

У квітні цього року поліцейські викрили двох хлопців, які приїхали до столиці з Черкащини і Харкова та займалися торгівлею забороненими речовинами.

 

Тоді, поліцейські вилучили у зловмисників пакетики з Альфа–PVP, а також розшукали місця схованок та вилучили ще пакунки із аналогічним вмістом.

 

Слідчі повідомили спільникам про підозру за ч. 2 ст. 307 КК України, на час слідства молодики перебували під вартою.

 

Зловмисникам загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагору