На Оболоні завершили ремонт шляхопроводу: перехрестя вулиць Лугової та Богатирської знову повністю відкрите для руху

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Споруду збудували у 1986 році – і з того часу жодного разу капітально не оновлювали.

Роботи розпочали у липні минулого року. За цей час дорожники замінили балки прогонових будов, влаштували мостове полотно та підпірні стінки. Підсилили конструкції опор. Оновили дощову каналізацію, перильну та бар’єрну огорожі. Змонтували енергоощадне LED-освітлення з декоративною підсвіткою. Облаштували й тротуари з велодоріжками. Всі роботи виконали з урахуванням принципів безбар’єрності.

Наразі шляхопровід повноцінно працює. Ресурс споруди продовжено щонайменше на 30 років. Дорожники завершують благоустрій території поруч.

Нагору