У Києві затримали 19-річного хулігана, який розбив вікно в метро, намагаючись пробратись до сусіднього вагона на ходу
Кримінал 19:10, 21.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У деяких телеграм-каналах було опубліковано допис про те, що пасажир пошкодив міжвагонне скло поїзду, яке курсує зеленою гілкою столичного метро.
Поліцейські оперативно встановили особу порушника — ним виявився 19-річний місцевий мешканець, який в момент злочину перебував в стані алкогольного сп’яніння. Хлопцеві загрожує до 5 років тюрми.
