У Святошинському районі біля річки утворилось сміттєзвалище

Благоустрій 16:03, 20.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Святошинському районі Києва виявили несанкціоноване сміттєзвалище. Воно утворилося в руслі річки Любка біля лісу, що відноситься до Голосіївського природного парку.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу.

У Святошинському районі біля річки утворилось сміттєзвалище: фото

У Святошинському районі біля річки утворилось сміттєзвалище / фото — Державна екологічна інспекція Столичного округу

Сміттєзвалище площею 1500 м² знаходиться під лінією електропередач на вулиці Робітнича, 1. Висота засмічення — 1,5 метра.

Під час обстеження інспектори виявили різні види відходів: побутові (папір, картон, скло, пластик, деревина, текстиль, метал, упаковка, біовідходи), відходи будівництва та знесення, а також відпрацьовані шини. Власника відходів встановити не вдалося.

У Святошинському районі біля річки утворилось сміттєзвалище: фото

У Святошинському районі біля річки утворилось сміттєзвалище / фото — Державна екологічна інспекція Столичного округу

Екоінспекція надіслала листи до КМДА, Святошинської РДА та КП “Плесо” з вимогою ліквідувати несанкціоноване сміттєзвалище та привести земельну ділянку у належний санітарний стан до 30 травня 2025 року.

У Святошинському районі біля річки утворилось сміттєзвалище: фото

У Святошинському районі біля річки утворилось сміттєзвалище / фото — Державна екологічна інспекція Столичного округу
Нагору