У передмісті Києва чоловік щомісяця виробляв 40 кг амфетаміну + ФОТО

Кримінал 13:20, 20.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Киянин організував нарколабораторію у власному будинку, отримуючи близько 20 мільйонів гривень щомісячного доходу.

Під час обшуку вилучили 1,4 кг готового амфетаміну, 75 літрів рідких прекурсорів, 15 кг порошку, ампули дексаметазону та лабораторне обладнання.

 

Нагору