У Броварах невідомі викрали висаджені дерева
Кримінал 19:44, 18.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Неприємний інцидент стався на вулиці Грушевського в Броварах. Наприкінці квітня працівники КП «Бровари-Благоустрій» висадили там 20 дерев декоративної сливи сорту «Пісарді».
Однак сьогодні вранці комунальники виявили, що частину зелених насаджень викопано та вивезено. З 20 дерев залишилося лише 14. Інцидент має ознаки вандалізму.
![]()
Про подію вже повідомлено поліцію. Міський голова Ігор Сапожко висловив надію, що винних буде знайдено та притягнуто до відповідальності.
