Два іноземці з ножем напали на турка в центрі Києва + ФОТО

Кримінал 13:23, 16.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисники, віком 20 та 24 років, слідкували за потерпілим та із ножем напали на нього, коли він вийшов з автівки у дворі будинку.

Нападники поранили чоловіку ногу та відібрали в нього 4500$, два мобільні телефони, після чого приїхали на вокзал втекли у Хмельницький. Їх  затримали, вони під вартою. За вчинення злочину їм загрожує до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Нагору