Два іноземці з ножем напали на турка в центрі Києва + ФОТО
Кримінал 13:23, 16.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисники, віком 20 та 24 років, слідкували за потерпілим та із ножем напали на нього, коли він вийшов з автівки у дворі будинку.
Нападники поранили чоловіку ногу та відібрали в нього 4500$, два мобільні телефони, після чого приїхали на вокзал втекли у Хмельницький. Їх затримали, вони під вартою. За вчинення злочину їм загрожує до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
