Екстрадували з Німеччини іноземця, який ошукав компанію з Києва на 4 млн гривень

Кримінал 17:11, 15.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Іноземець перебуваву розшуку Інтерполу з 2022 року, бо за шахрайською схемою ошукав підприєство в Києві на на 4 мільйони гривень.

34-річний громадянин Тунісу, працюючи адміністратором на компанію для розміщення оголошень фрілансу, заходив в електронні кабінети користувачів. Шахрай там змінював реквізити рахунків, на які надходила оплата за виконану роботу на реквізити своєї дружини. Таким чином гроші перераховували їй. Незаконні дії чоловіка викрили, проте він зумів покинути Україну. Наразі він під вартою з можливістю внесення застави 908 тисяч гривень.

Нагору