Масовою бійкою підлітків біля столичної кав’ярні зайнялася поліція

Діти, Кримінал 11:20, 13.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом масової бійки за участі неповнолітніх у Дарницькому районі міста.

Як повідомили у поліції, близько дев’ятої години вечора біля однієї з кавʼярень між двома компаніями підлітків стався конфлікт, який переріс у бійку. Були побиті хлопці, які перебували на терасі закладу.

Всіх учасники події вже встановили, з ними та їхніми батьками провели розмови слідчі та ювенальні поліцейські.

Відомості про інцидент внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статею – хуліганство.

Учасникам інциденту загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Нагору