Ліс пам’яті висадили на Київщині там, де стояли артустановки окупантів

Акція, Війна 16:16, 4.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

На Іванківщині, де під час окупації стояли ворожі артилерійські установки, висадили молодий ліс — сосни, дуби й калину.

Участь у висадці взяли громада, родини загиблих героїв, лісівники, представники влади та міжнародні партнери.

На 2,3 гектара висадили сіянці з високим відсотком приживлюваності — це і памʼять, і крок до безпечнішого майбутнього.

Нагору