Найтепліший квітень за 145 років зафіксували у Києві
Погода 14:33, 3.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Попри нічні заморозки й різкі перепади, середньомісячна температура в Києві у квітні сягнула +11,1°C — це на 1,1° вище за норму. Місяць увійшов до двадцятки найтепліших за весь час спостережень. Про це повідомили в ЦГО ім. Срезневського.
➡️ Найхолодніше було 11 квітня — -4,1°C вранці (найнижчий показник за 7 років).
➡️ Найспекотніше — 23 і 24 квітня: +27,4°C.
➡️ Опадів випало 47 мм — це 112% норми.