У Києві поліція та СБУ встановили трьох хлопців, які голосно вмикали російську музику на Подолі + ФОТО

Кримінал 09:33, 14.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Молодики ігнорували зауваження перехожих та згадки про трагедію в Сумах. А ще й почали насміхатися з людей.

Це двоє 17-річних киян і 20-річний мешканець Київщини. Вони зізналися, що були напідпитку — алкоголь купив їх старший товариш.

На всіх склали адмінпротоколи за дрібне хуліганство та розпивання алкоголю в громадському місці. Батьків неповнолітніх також оштрафували за неналежне виховання.

Наразі з хлопцями працює СБУ.

 

Нагору