Мінус 1220 окупантів, — Генштаб про втрати ворога

Общество 14:17, 13.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Також бійцям вдалося знищити низку ворожої техніки.

За добу, 12 квітня, українським оборонцям вдалося ліквідувати ще понад 1220 окупантів.

А загальні втрати особового складу ворога з початку повномасштабного вторгнення досягли понад 932 670 осіб.

Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

Крім цього захисникам вдалося знищити низку ворожої техніки, зокрема:

танків — 12 од,

бойових броньованих машин — 33 од,

артилерійських систем — 71 од,

засоби ППО — 1 од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня — 147,

автомобільної техніки та автоцистерн — 143 од,

спеціальна техніка — 1.

Днями ловець шахедів пройшов випробування на Київщині. Детальніше про це читайте у матеріалі «Вечірнього Києва».

Нагору