У Києві два дні буде чудова погода, а потім сніг

Общество 07:04, 3.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Різке похолодання прийде на вихідних.

А поки що киян очікує суха та сонячна погода. У четвер, 3 квітня, стовпчики термометрів покажуть удень від 14 до 16 градусів тепла. Про це свідчить прогноз Українського гідрометцентру.

Дутиме помірний північно-східний вітер зі швидкістю 5-10 метрів на секунду. Буде хмарно з проясненнями, але без опадів. У п’ятницю, 4 квітня, у столиці потеплішає ще більше. Світитиме сонечко, а повітря прогріється до +18 градусів.

Як висловилася синоптикиня Наталка Діденко, протягом двох днів киян очікує «метеорологічний all inclusive».

«Сухо, тепло, пташки співатимуть, дерева квітнутимуть, весна радуватиме… Але в суботу у Києві температура повітря різко знизиться до +6+9 градусів, а у неділю в столиці є ймовірність снігу та сильного вітру», — попередила Діденко.

В Укргідрометцентрі з 6 квітня очікують на зниження температура до заморозків. А у неділю вдень прогнозують у столиці дощ із мокрим снігом.

Тим часом метеорологи зафіксували 1 квітня рекордну для Києва кількість опадів. За добу випало 43% місячної норми дощів.

Нагору