Збувала амфетамін у Києві: 29-річна дівчина сяде на 10 років

Общество 17:39, 31.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Наркодилерку поліцейські затримали наприкінці 2023 року. Тоді у неї вилучили майже чотири кілограми готових до збуту заборонених речовин.

Про це повідомляє поліція Києва.

Поліцейські затримали дівчину у листопаді 2023 року на території парку «Бабин Яр», при собі вона мала 500 грамів готового до збуту амфетаміну.

Тоді слідчі затримали зловмисницю у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, та встановили місця, де вона вже встигла розкласти пакунки з гуртовими партіями амфетаміну.

Загалом зі схованок правоохоронці вилучили 3,5 кілограми заборонених речовин. Крім того, ще кілограм амфетаміну слідчі вилучили за місцем її мешкання. Проведена експертиза підтвердила, що це психотропна речовина амфетамін.

Затриманій слідчі повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України — незаконне придбання, зберігання чи збут психотропних речовин в особливо великих розмірах та по завершенню досудового розслідування скерували обвинувальний акт до суду.

Вироком Шевченківського районного суду обвинувачену визнали винною та призначили покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Вечірній Київ» також писав, що у столиці затримали наркодилера з «товаром» на 3 мільйони гривень.

Нагору