Сайт московського метро зламали, розмістивши звернення від «Укрзалізниці»

Общество 14:20, 31.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У роботі сайту та застосунку столичного російського метро стався збій. На головній сторінці сайту тепер розміщено звернення від «Укрзалізниці».

Про це пише пропагандистське «РБК».

У зверненні, яке розмістили на сайті, йдеться про технічний збій в онлайн-системах самої «Укрзалізниці». Ймовірно, це те саме повідомлення, яке компанія публікувала для українців під час масованої кібератаки, що сталася 23 березня.

Тоді в компанії не працював продаж квитків через застосунок та сайт, онлайн-сервіси замовлення послуг та довідкові послуги.

«Вечірній Київ» писав, що збій спричинила масштабна таргетована кібератака, якою намагалися викликати затримки руху поїздів. Для відновлення після збою фахівці «Укрзалізниці» співпрацювали з кібердепартаментом Служби безпеки України.

Нагору