Шість років за ґратами: на Київщині засудили водія, який п’яним спричинив ДТП і втратив сина

Общество 12:32, 31.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

На Київщині суд виніс вирок водію, який у стані алкогольного сп’яніння сів за кермо вантажівки, не впорався з керуванням і спричинив смертельну аварію. Унаслідок ДТП загинув його 9-річний син.

Трагедія сталася в серпні 2024 року на автодорозі між селом Двірківщина та Яготином. За словами поліцейських, чоловік керував вантажівкою напідпитку — у його крові виявили 1,4 проміле алкоголю. Втративши контроль над транспортним засобом, він допустив перекидання авто. Його малолітній син, який перебував у кабіні, загинув на місці.

Правоохоронці затримали водія, а слідчі скерували матеріали кримінального провадження до суду за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання — шість років позбавлення волі. Окрім цього, йому заборонили керувати транспортними засобами протягом 10 років.

«Вечірній Київ» писав, що через смертельні ДТП у Києві скоротили кількість «швидкісних» ділянок доріг. З 1 квітня водіям дозволять розганятися до 80 кілометрів на годину лише на чотирьох відрізках.

Нагору